O NAS


W dzisiejszych czasach ze wszystkich stron dociera do nas ogromna ilość informacji, które niestety nie zawsze są nam potrzebne. Praktycznie wszędzie gdzie się pojawiamy, atakują nas wiadomości które nas nie dotyczą, i które nie zawsze nas interesują. Postanowiliśmy to zmienić, i stworzyć serwis dedykowany treściom, które przykuwają uwagę.

W taki sposób powstał portal QUIN.PL, czyli nowoczesny portal ogólnotematyczny, w którym poruszamy najbardziej interesujące tematy z życia wzięte. Nie boimy się rozmawiać i pisać nawet o tych tematach, budzących największe kontrowersje. Reklamujemy, sprzedajemy, recenzujemy, i poruszamy tematy które interesują osoby zarówno w wieku młodym, jak i dojrzałym.

Piszemy o tym co najbardziej nas interesuje, i co również może zainteresować innych. QUIN.PL to serwis wielotematyczny, w którym opisujemy najnowsze trendy, inspiracje, i wskazówki. Skupiamy się głównie na tematach takich jak dom i ogród, uroda i zdrowie, dieta i fit, kultura i sztuka, oraz lifestyle i podróże, choć nie wykluczamy że i inne tematy nas zainteresują. Redagujemy w sposób prosty, ale i przyjemny, zawsze wyczerpując temat. Jeżeli cenisz sobie podobne wartości, to zajmij wygodną pozycję i prześledź nasze wpisy – gwarantujemy że się nie zawiedziesz!

O nas

QUIN.PL to nie tylko serwis w którym pojawia się masa treści, ale i społeczność którą tworzymy wspólnie z naszymi czytelnikami. Jesteśmy w stałym kontakcie, i chętnie bierzemy udział w dyskusji. To właśnie nasi czytelnicy i osoby odwiedzające nasz portal, napędzają nas do działania.

To jeszcze nie wszystko! Na co dzień pasjonujemy się marketingiem internetowym, co pozwala nam na publikowanie treści zgodnie ze wszystkimi najnowszymi trendami. Każdy z tekstów optymalizujemy pod kątem pozycjonowania, dbamy o wewnętrzne linkowanie, oraz promocję w mediach społecznościowych. Współpracując więc z nami, masz idealną okazję aby wypromować swój biznes, lub osobę.

Zaciekawiliśmy Cię? Odezwij się do nas, i podziel się swoją opinią, a jeżeli masz do nas jakiekolwiek pytania – nie wahaj się ich zadać. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. Zapraszamy więc do współpracy innych wydawców, agencje reklamowe, influencerów, oraz osoby szukające nowych przygód. Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w zakładce kontakt.