Nawyki budujące udane życie seksualne

Jakie nawyki poprawiają życie seksualne?

Jakie nawyki poprawiają życie seksualne?

Skąd bierze się namiętność, która nigdy nie gaśnie i jak się jej nauczyć?

W każdym związku, po upływie jakiegoś czasu, gorąca temperatura w sypialni nieco spada. Jak tego uniknąć i cieszyć się namiętnością przez długie lata? Poznajcie nawyki, dzięki którym stanie się to możliwe!

Spontaniczność

Para, która chce cieszyć się seksem, wcale nie potrzebuje do tego budowania romantycznej atmosfery i wielu przygotowań. To właśnie te spontaniczne, czasami zabawne zbliżenia są dla Was najważniejsze- budują nie tylko namiętność, ale także przyjaźń.

Myślenie o partnerze i szczera rozmowa

Jeśli cały czas chcecie coś ulepszać w Waszym życiu seksualnym- nie masz powodu do zmartwień. W szczerym, otwartym związku, rozmowa o tych sprawach powinna być na porządku dziennym. Ważne jest także myślenie o potrzebach partnera oraz mówienie o własnych fantazjach.

Akceptacja

Partnerzy, którzy akceptują swój wygląd i nie mają kompleksów, to najlepsi kochankowie. Jeśli nie musisz obawiać się, że zapomniałaś założyć seksowną bieliznę, a gra wstępna rozpoczyna się w momencie, gdy masz na sobie domowe dresy, jesteś szczęściarą! Nie ma nic piękniejszego niż świadomość, że jesteście dla siebie najważniejsi i najpiękniejsi w każdej sytuacji.

Zaufanie

To właśnie ono buduje pełny, szczęśliwy związek, a co za tym idzie- spełnienie w sferze seksualnej. Jeśli wiesz, że możecie na sobie polegać, seks jest dla Ciebie umocnieniem Waszej relacji oraz wielką radością, nie zaś sposobem na udowodnienie sobie czegokolwiek.

Uśmiech!

Zdarza Wam się rozmawiać lub śmiać podczas seksu? Oznacza to, że jesteście wyluzowani i dobrze czujecie się w swoim towarzystwie. Chyba właśnie o to chodzi, prawda?

Dodaj komentarz
Sprawdź też