6 prostych sposobów na zorganizowanie szafy

6 prostych sposobów na zorganizowanie szafy

Jesteś gotowa, aby zorganizować swoją szafę raz na zawsze? Oto najbardziej unikalne rozwiązania, dla każdego kawałka Twojej garderoby. Wykorzystaj je!

Sposoby na porządek w szafie

Zamiast wydawać pieniądze na drogie pudełka dla niesfornych pasków, apaszek i torebek, stwórz własnoręcznie pudełka z kartonu! Usuń pokrywki oraz wytnij okienka, które będą tworzyły uszy pudełka. Następnie owiń je pięknym wzorzystym papierem i do każdego dołącz etykietę. To najprostszy sposób na zachowanie porządku w szafie.

Biżuteria

Zamień swoje zwykłe stojaki na biżuterię na drabinki ze statywami, które pozwolą Ci na łatwiejsze korzystanie z biżuterii. Wszystko, co musisz zrobić to zamontować je na wewnętrznej stronie drzwi szafy. Od teraz możesz cieszyć się nie tylko uporządkowanymi bransoletkami i naszyjnikami. Dzięki temu, że wszystkie będą wisiały w jednym widocznym miejscu, będziesz mogła łatwiej dobierać je do ubrań.

Buty

Uzależnienie od kupowania butów może siać spustoszenie w cennej przestrzeni szafy. Do ich przechowywania wykorzystaj przezroczyste, plastikowe pudełka. Dzięki temu będziesz mogła starannie je pogrupować i wiedzieć gdzie się podziewają. Pamiętaj również o używaniu prawideł. Pomogą Ci cieszyć się Twoimi ulubionymi butami dłużej, ponieważ wspaniale zapobiegają deformacji obuwia.

Torebki

Istnieją duże szanse, że jesteś właścicielką nie jednej, a wielu torebek, dlatego idealnym dodatkiem, który pomoże Ci zachować perfekcyjną organizację w Twojej szafie, będzie organizer na torebki, który można zawiesić w przestrzeni na wieszaki. W ten wygodny sposób zorganizujesz również kolekcję portfeli. Wyciąganie torebki i portfela na ostatnią chwilę stanie się prostsze niż kiedykolwiek.

Swetry

Jak wiadomo, nie należy ich wieszać na wieszakach. Jeśli chcesz, aby zachowały świeżość i nie zabierały dużo miejsca na półkach, wykorzystaj materiałowe półki na wieszakach. Te eleganckie kąciki pozwolą Ci cieszyć się zadbanymi swetrami jeszcze przez długi czas!

Opakowania na ubrania

Po uporządkowaniu szafy nie zapomnij, aby sukienki i garsonki, które zakładasz na wyjątkowe okazje umieścić w specjalnych plastikowych opakowaniach na ubrania. Dzięki temu Twoje ubrania pozostaną czyste oraz nie będą przesiąkały zapachami szafy, dlatego następnym razem, kiedy w biegu będziesz szykowała się na uroczyste wyjście, pobłogosławisz ten fantastyczny wynalazek!

Dodaj komentarz
Sprawdź też