Kwietniki Ogrodowe DIY – TOP 12 inspiracji

Kwietniki Ogrodowe DIY - TOP 12 inspiracji

Najlepsze pomysły na kwietniki ogrodowe – 12 propozycji

Piękny ogród nie może obejść się bez zapierającej dech w piersiach roślinności. To właśnie ona pełni główną funkcję dekoracyjną, tworząc zielony, przytulny zakątek dla wszystkich domowników. I choć przez wiele lat do dekoracji ogrodów wykorzystywano klasyczne donice, to te z biegiem czasu zaczynają odchodzić do lamusa i są zastępowane nowoczesnymi kwietnikami. Mogą być to stojące, wiszące lub leżące konstrukcje, i co istotne, możemy je wykonać we własnym zakresie z różnego rodzaju materiałów! Jak więc to zrobić i jak uzyskać zadowalający efekt? Mamy dla Was galerię pełną inspiracji! Sprawdźcie nasze pomysły na kwietniki ogrodowe!

Jak zrobić kwietniki ogrodowe? Mamy dla Was 12 inspiracji!

Kwietniki ogrodowe wykonane własnoręcznie w domu, będą stanowiły nietypową i bardzo oryginalną ozdobę każdego ogrodu. Mogą być to zarówno drabiny z półkami, taczki, opony, rynny i wiele innych ciekawych rzeczy, których nie używamy i które zalegają nam w kącie. Te nie tylko świetnie podkreślą piękno każdej rośliny, ale również doskonale je wyeksponują i będą wspaniałą ozdobą każdego ogrodu. Co ważne, każdy z kwietników możemy przygotować w różnego rodzaju kształtach, wymiarach i kolorach – wszystko zależy bowiem od tego, jakimi przedmiotami dysponujemy. A jak to wygląda w rzeczywistości? Sprawdźcie naszą galerię z 12 pięknymi inspiracjami na kwietniki ogrodowe!

Inspiracje na kwietniki ogrodowe

Źródło

Pomysły na kwietniki ogrodowe

Źródło

Kwietnik ogrodowy z taczki

Źródło

Kwietnik ogrodowy wykonany z taczki

Źródło

Kwietnik ogrodowy z wiaderek

Źródło

Kwietniki ogrodowe inspiracje i pomysły

Źródło

Kwietniki ogrodowe DIY

Źródło

Własnoręcznie wykonany kwietnik ogrodowy

Źródło

Kwietnik ogrodowy z szuflad

Źródło

Kwietnik ogrodowy na rośliny

Źródło

Kwietniki ogrodowe z opon

Źródło

Kwietniki ogrodowe wykonane z opon

Źródło

Zapraszamy też do lektury innych artykułów z kategorii dom,  w której między innymi podsuwamy 5 sposobów na urządzenie mieszkania dla osób ze stanami lękowymi oraz wyjaśniamy jak często trzeba zmieniać pościel.

Dodaj komentarz
Sprawdź też