K. N. Haner – TOP 5 książek wartych uwagi

K. N. Haner – TOP 5 książek wartych uwagi

TOP 5 książek Katarzyny Nowakowskiej, które warto przeczytać

Katarzyna Nowakowska redagująca pod pseudonimem K. N. Haner to autorka stale zyskujących na popularności serii książek, cieszących się niesłabnącym zainteresowaniem wśród polskich czytelniczek. Tworzy romanse i powieści erotyczne, ale w jej opowiadaniach nie brakuje też elementów kryminalnych. K. N. Haner nazywana przez swoje fanki “Królową Dramatów”, ma na swoim koncie aż 16 bestsellerowych powieści i wciąż jest w trakcie redagowania kolejnych. Jak więc zaczęła się jej kariera i które powieści są szczególnie warte uwagi?

Na przełomie 2014 i 2015 roku chęć wydania własnej książki stała się dla Katarzyny Nowakowskiej celem, a cel faktem. To właśnie w 2015 roku ukazała się jej debiutancka powieść pt. “Na Szczycie”, której inspiracją była znana, kontrowersyjna i erotyczna książka “50 twarzy Grey’a”. Wydana lektura szybko została okrzyknięta bestsellerem, a K. N. Haner poszła za ciosem wydając kolejne powieści. I choć wydaje się, że zadebiutowała dość niedawno, to przez tych kilka lat udało się jej wydać sporą liczbę książek. Które z nich zatem są szczególnie uwagi?

1. Na Szczycie

Pierwsza powieść i zarazem początek cyklu pt. “Miłość w rytmie rocka”. Główną bohaterką książki, jest striptizerka Rebeka Staton, borykająca się z życiowymi problemami. W trakcie jednego z występów w klubie, zwraca uwagę Sedricka Millsa – przystojnego menedżera jednego z najpopularniejszych zespołów rockowych w kraju. Gdy podczas tańca skupia swoją uwagę na uroczym nieznajomym, zapomina o tanecznym układzie, przez co zostaje zwolniona z pracy. Sytuacja przybiera jednak całkowicie inny obrót, ponieważ zostaje zaproszona przez Sedricka na roczne tournée wraz z jego zespołem, na co przystaje. Podczas podróży nie zawsze jest łatwo, przeszłość niekiedy daje o sobie znać, a jej życie całkowicie się zmienia.

2. Sny Morfeusza

Powieść pt. “Sny Morfeusza” otwiera drugą napisaną przez Katarzynę Nowakowską serię pt. “Mafijna miłość”, w której główną rolę odgrywa Cassandra Givens. Jest to kobieta, której na pewno nie można posądzić o szczęście do mężczyzn. I choć wydaje się, że nic nie jest w stanie odmienić jej życia, to pewnego dnia podczas rozmowy kwalifikacyjnej poznaje Adama McKey’a, z którym połączą ją nie tylko sprawy służbowe. Czy Adam, który odgrywa rolę tytułowego Morfeusza nie wpędzi Cassandry w poważne kłopoty? Czy gra, której podejmie się kobieta nie jest zbyt dużym ryzykiem?

3. Nieczyste więzy

Powieść pt. “Nieczyste więzy” to pierwszy thriller napisany przez K. N. Haner. Jest to książka o ludziach, którzy grają w niebezpieczną i fascynującą jednocześnie grę, w której ogromna ilość manipulacji i tajemnic zaburza realną ocenę tego, kto jest kim w tej rozgrywce. Każdy ma swoje sekrety i każdy ma też swoje demony, które ujawniają się w momentach, kiedy najmniej się tego spodziewamy. Claire, która jest główną bohaterką, męczą sprawy z przeszłości. W dzieciństwie zmagała się z wieloma problemami, co wywarło na niej spore piętno. Czy terapeuta cieszący się szacunkiem wśród lekarzy i pacjentów, o tajemniczym imieniu Douglas jest w stanie jej pomóc?

4. Sponsor. Tom I

K. N. Haner preferuje styl pisania, w którym bohaterowie zostają z czytelnikami na dłużej. I tak też jest w powieści pt. “Sponsor”, gdzie poznajemy Kalinę. Jest to bohaterka zadowolona z obecnego życia, stroniąca jednak od związków. A jak to w życiu bywa, przeznaczenie sprawia, że świat dziewczyny wywraca się do góry nogami za sprawą poznanego mężczyzny. Podczas jednej z przejażdżek rowerowych wjeżdża w auto Nathana – mężczyzny bogatego, o ugruntowanej pozycji i świetnych zarobkach. Czy połączy ich miłość? Czy taki mężczyzna i taka kobieta mogą zapałać do siebie szczerym uczuciem?

5. Drwal. Miłość, która narodziła się z natury

Wiele życiowych perypetii sprawia, że tajemniczy rzeźbiarz Janson Parker zaszywa się w lesie. Chce uniknąć kolejnych rozczarowań i być z dala od ludzi, a uczucia nie pozwalają mu być tym, kim był dotychczas. I choć w swoim zawodzie odnosi znaczne sukcesy, to nie lubi kontaktów z mediami, które czasem nie odpuszczają. Nie robi tego przede wszystkim Samantha Crow, czyli młoda i aspirująca dziennikarka, która postanawia odwiedzić Jansona w jego głuszy. Na początku nic ich nie łączy, jednak z czasem w tym odludnym miejscu nawiązuje się między nimi specyficzna więź.

Książki Katarzyny Nowakowskiej, czyli K. N. Haner to doskonała propozycja na lekturę dla wszystkich miłośników romansów i pikantnych historii. Gdy raz zagłębimy się w jej powieści, te z pewnością pochłoną nas na dłużej!

Zapraszamy też do lektury innych artykułów z kategorii kultura,  w której między innymi przedstawiamy Wam najlepsze polskie kryminały oraz prezentujemy książki, które warto przeczytać zanim zostaną zekranizowane.

Dodaj komentarz
Sprawdź też