Inspiracje na kwadratowe paznokcie – TOP 13 pomysłów

Inspiracje na kwadratowe paznokcie - TOP 13 pomysłów

Najlepsze pomysły na paznokcie w kształcie kwadratów – 13 propozycji

Kwadratowe paznokcie są idealnym kształtem dla kobiet, lubiących praktyczne i efektowne rozwiązania. Te są nie tylko niezwykle eleganckie, ale i bardzo wygodne w życiu codziennym, dzięki czemu są doskonałym wyborem dla osób, które ze względu na pracę i obowiązki domowe nie mogą pozwolić sobie na zbyt długie paznokcie. I choć do tego kształtu nie każde zdobienie będzie dobrym wyborem, nie oznacza to, że z kwadratowych paznokci uzyskamy jedynie monotonne stylizacje – a wręcz przeciwnie! Jest wiele zdobień, które doskonale współgrają z modnymi w ostatnich latach kwadratami! O czym konkretniej mowa? Jest to przede wszystkim doskonała baza do geometrycznych wzorków, zdobień wykonanych z folii transferowej oraz wszelkiego rodzaju malowanek! A jak to wygląda w rzeczywistości? W dzisiejszym wpisie mamy dla Was aż 13 wspaniałych inspiracji na kwadratowe paznokcie!

Kwadratowy manicure – 13 modnych inspiracji i pomysłów

Trendy w świecie manicure zmieniają się jak w kalejdoskopie, ale jedno pozostaje niezmienne – każdy kształt paznokci pasuje do innych dłoni i wymaga zupełnie innych zdobień! Jeżeli więc wybraliśmy kwadratowy manicure, powinniśmy postawić na zdobienia pasujące właśnie do tego kształtu płytki, takie jak wspomniane wcześniej geometryczne wzory, folia transferowa oraz przeróżne malowanki. Jakie? Do kwadratowych paznokci świetnie pasują subtelne gałązki, roślinki i listki, a gdy wolimy coś nieco bardziej skomplikowanego, połączmy je z brokatem i cyrkoniami! W ten sposób uzyskamy nie tylko bardzo uniwersalny, ale i efektowny manicure! I to jeszcze nie wszystko! W dzisiejszej galerii mamy dla Was znacznie więcej! Sprawdźcie nasze inspiracje na kwadratowe paznokcie!

Kwadratowe paznokcie z folią transferową

Źródło

Kwadratowe paznokcie z wzorkami

Źródło

Kwadratowy manicure z wzorkami

Źródło

Kwadratowe paznokcie z kropkami

Źródło

Matowe kwadratowe paznokcie

Źródło

Kwadratowe paznokcie w kolorze zielonym

Źródło

Białe kwadratowe paznokcie

Źródło

Czerwone kwadratowe paznokcie

Źródło

Kwadratowe paznokcie z geometrycznymi wzorkami

Źródło

Eleganckie kwadratowe paznokcie

Źródło

Kwadratowy manicure z geometrycznymi wzorami

Źródło

Kolorowe kwadratowe paznokcie

Źródło

Bordowe kwadratowe paznokcie

Źródło

Zapraszamy też do lektury innych artykułów z kategorii uroda, w której między innymi przedstawiamy najmodniejsze fryzury dla blondynek oraz podpowiadamy jak wybrać płaszcz damski na jesień.

Dodaj komentarz
Sprawdź też
roznica barber vs fryzjer
Czytaj dalej

Różnice między fryzjerem a barberem

W dzisiejszych czasach mężczyźni przywiązują coraz większą wagę do swojego wyglądu, a w szczególności do pielęgnacji włosów i…